Stírací mapa Česka DELUXE XXL

Stírací mapa Česka pro každého vašnivého cestovatele ve velikosti XXL. Objevujte krásné hrady, zámky či města České republiky. Unikátní DELUXE verze propracovaná do detailů.
Dostupnost Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
5.3.2024
Kód: CZ21GE4XL
979 Kč
Stírací mapa Česka DELUXE XXL

Stírací mapa České republiky

Naši malíři a tým cestovatelů vytvořili jedinečný obraz Česka s nejvýznamnějšími historickými památkami a místy. Každé místo je pečlivě namalováno a tak celá mapa působí jako umělecké dílo, na které si můžete zaznamenávat navštívená místa.

 

Cestuj - Poznávej - Stírej - Odhaluj

Je to zcela jednoduché: Vytvořili jsme přehlednou legendu, kde si najdete místo, které jste navštívili. Podle čísla v erbu setřete celou zónu a odhalíte tak malovanou mapu. Na mapě je také vidět číslo památky, aby jste místa později mohli přiradit k legendě.

 

 

Poznávejte Česko do detailů

Cílem této mapy je poznat celé Česko. Je to jako velmi povedená společenská hra, kde účastníci cestují a poznávejí krásy Česka. Pak bude celá mapa odhalená a vy se můžete kochat krásným obrazem své rodné země.

 

 

Na kvalitě záleží

Naši mapu nevyrábíme v Číně, ale u nás na firmě, kde si na kvalitu potrpíme. Naše mapa je špičkové kvality - prvotřídní kresba se snoubí s top materiály.

 

 

Luxusní doplněk, který si zamilujete

Mapu jsme navrhli tak, aby se hodila do každé izby a do každého rámu. Díky přírodním barvám decentně vynikne všude, kde ji umístíte.

 

Cestovatelská stírací mapa Česka je luxusní dárek určený  pro všechny cestovatele, objevitele, turisty a milovníky Česka.Pomáhá turistům, ale i domácím najít ty nejzajímavější místa krajiny a poznat její kouzlo. To vše stírací mapa nabízí zajímavým a netradičním způsobem - hrou.

Místa, které jste již navštívili si na naší mapě jednoduše setřete, jako výherní los a výhrou budou vzpomínky na tento moment. Spodní vrstva je barevná, přičemž jsou zachovány originální barvy a vzhled památek! Na povrchu se však nachází luxusní stírací vrstva zlaté barvy, která působí příjemně a trpělivě čeká, dokud ji nesetřete! Úžasná dekorace do domu či bytu, přímo na stěnu.

Naše motto: Cestuj - poznávej - stírej - odhaluj!l

Znáte Česko?

Každá památka a bod na mapě je reálnou miniaturou svého originálu.

Každá z nich je precizně namalována, aby co nejlépe a nejdůvěryhodněji vystihovala její podstatu. Mapa je připravena tak, aby otevřela cestu turismu, aby umožnila poznat jednotlivá místa, aby značila úspěchy cestovatele a nakonec i jako reálná připomínka Česka.

Mapa je připravena tak, aby otevřela cestu turismu, aby spoznávala jednotlivá místa, aby značila úspěchy cestovatele a nakonec i jako reálná připomínka Česka.

Hurá objevovat

Mapa obsahuje celkem 181 památkových hraničních zón, přičemž tyto památkové zóny jsou složeny z:
- 162 vybraných památek a míst Česka (muzea, jeskyně, lázně, vrcholy, hrady a zámky)
- 19 největších českých měst pro zachování orientace na mapě

Mapa je vytvořena tak, aby se odhaloval krásně namalovaný podklad každou setřetou zónou. Tím motivuje cestovat aby se mapa co nejdříve odhalila v celé své kráse.


Vlasnosti:

  •     v provedení zlatá
  •     XXL rozměr 117 x 78 cm
  •     luxusní povrchová úprava mapy (lamino + stírací fólie zlaté barvy)
  •     dvě vrstvy: zesílená stírací a podkladová natíraná ochrannou laminací
  •     ručně kreslená mapa památek a významných míst

 

 

Zajímavost:

  •     Celkově má mapa v originálním formátu více než 9 metrů čtverečních pro dosažení nejvyšší kvality obrazu při tisku. Přibližně tolik co má běžná koupelnaMapa neslouží k navigaci, je jen na okrasné účely a účely záznamu cestování. Rám není součástí balení. Baleno v pevném ochranném tubusu.